Hello my name is DADKHAH

HELLO MY NAME IS – بخش دوم

لقب: دادخواه
سال فعالیت: ۹۱
منطقه: تهران

دادخواه پسر ۲۱ ساله‌ای است که از سال ۹۱ کار خودش را در کرو “WORDGAME” بعنوان یک گرافیتی‌نویس شروع کرد. آنها یک تشکل منسجم هستند که در زمینه‌ی رپ، عکاسی و گرافیتی فعالیت می‌کنند. دادخواه هدف گروهش را بیان اعتراض نسبت به معضل‌های اجتماعی می‌داند و در این باره می‌گوید: «جنس اعتراض کارهای ورد‌گیم از اول به تحت تاثیر بودن آدما نسبت به رسانه‌های مختلف و وجود خلاف توی خیابونها، همینطور مشکلات آرتیست‌های هیپ‌هاپ و در کل معضلات زندگی قشر خودمون و تحمیل طرز فکر کلیشه‌ای مردم به ماست که یه جورایی گویای سبک زندگی   مونه. ما هرچیزی که احساس کنیم لازم هست رو بیان می‌کنیم حالا چه از زبونه تصویر، چه موسیقی. »
دادخواه بیشتر از استنسیل همراه با کالیگرافی در کارهایش استفاده می‌کند و در نوشته‌هایش غالباً اشعاری از شعرا و یا شعرهای بداهه‌ی خودش را به نگارش در می‌آورد! او معتقد است که نباید خودش را محدود به سبک خاصی کند و مهم بیان اعتراض و حرفهایش هست که به هرشکلی شده باید به تصویر کشیده شود.
دادخواه اخیراً همکاری‌ای با کابوس خواننده‌ی شناخته شده‌ی رپ فارسی نیز داشته که در آینده از جزئیات آن بیشتر باخبر خواهیم شد.
در ادامه می‌توانید تعدادی از آثار دادخواه را مشاهده کنید:

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *