حضور Blind و Wormbrain در نمایشگاه گروهی (ابقا و الغا) و تعطیلی نمایشگاه در روز افتتاحیه + گزارش تصویری

جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ در پاساژ متروکه پارس ، نمایشگاه گروهی ای از اثار چیدمان با عنوان ابقا و الغا افتتاح شد ، که blind و  Worm brain نیز در ابن نمایشگاه شرکت داشتند. Blind و Worm brain (دو هنرمند خیابانی فعال در تهران ) مدتی است پروژه ای را به نام میراث گمشده  انجام می دهند، که اثرشان در این نمایشگاه نیز در ادامه ی آن پروژه بود. آیدین باقری یکی از دو سرپرست این نمایشگاه در مورد کانسپت و ویژگی های نمایشگاه می گوید:«نمایشگاه پیرامون مقدمه ای بر مساله آرشیو در ایران منهای حمایت هیچ گالری و خارج از هرگونه فضای سازمان یافته است .
کار blind & wormbrain همون طور که در کتابچه خودشون قید شده هنر شهری است . کارهای ارائه شده در اینجا هم منتخبی از تمامی دوستانی است که در زمینه هنر معاصر با رویکرد انتقادی فعالیت دارند. بنا است پنل آکادمیسن ها و پرفورمانسر ها از هفته دوم برقرار باشه .»

این نمایشگاه که قرار بود تا ۷ام آبان ادامه داشته باشد در آخرین دقایق روز افتتاحیه برچیده شد! در ادامه  از گزارش تصویری اختصاصی مجله گرافیتی ایران را از این نمایشگاه دیدن فرمایید:

عکاس: علیرضا نیکبخت

2 thoughts on “حضور Blind و Wormbrain در نمایشگاه گروهی (ابقا و الغا) و تعطیلی نمایشگاه در روز افتتاحیه + گزارش تصویری

  1. راستش نگین احتسابیان یکی از هنرمندانی که در این نمایشگاه اثرش رو به نمایش گزاشتن توی صفحه خودشم گزاشت که بدون هیچ دخالتی از دولت و مامورای دولتی این نمایشگاه جمع شد فقط به دلیل ترس بعضی از برگزارکنندهای این نمایشگاه باعث شد نمایشگاه جمع بشه

    1. خبر ما در مورد لغو نمایشگاه با توجه به توضیحات ماهور توسی (یکی از دو سرپرست این نمایشگاه) بود که در صفحه ای اینستاگرام خودش منتشر کرده بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *