موزه هنرشهری برلین

علیرضا کیوان – هرکسی که جدیدا در خیابان های برلین قدم زده باشد متوجه تغییر قابل توجه شهر میشود.
از مدت ها قبل شهر برلین منتظر یک موزه هنر خیابانی بود که اخیرا این موزه توسط موسسه Urban Nation در خیابان Bülowstraße برگزار شد.این موسسه توسط Yasha Young تاسیس شد و لازم به ذکر است که تمامی هنرمندان توسط ایشان به برلین دعوت شدند.قسمت عظیمی از شهرت شهر برلین بعنوان پایتخت هنر شهری و….توسط این موسسه و تیم بنیان گذارش به عمل میاید.
هنرمندان از هفته پیش کارهای خود را شروع کردند و هریک در چندروز گذشته کارهای خود را به اتمام رساندند.در موزه(قسمت سربسته) از سه روز پیش باز شده است.
از تمامی دنیا افرادی همچون شپرد معروف(shepard)، ایزاک کوردال(issac cordal) و گروه افسانه ای ۱Up حضور پیدا کردند، همچنین از آرتیست های ایرانی افرادی همچون آیسی اند سوت(icy&sot)، فریز(frz) و نفیر حضور داشتند.از طرف دیگر این نمایشگاه تنها مختص به مورال نیست و افرادی مانند آیسی اند سوت در برلین به ساخت قطعه هایی همچون تصاویر زیر مشغول بودند.آیسی اند سوت و فریز به ترتیب، برلین را به مقصد نیویورک و ایران ترک کردند.
در ادامه تعدادی از آثار به نمایش در آمده در این موزه را میتوانید مشاهده کنید:(در ضمن تصویر فوق اثر frz در این موزه می باشد)

by Shepard Fairey (موزه هنر های شهری برلین)

 

by Issac Cordal (موزه هنر های شهری برلین)

 

by 1UP crew (موزه هنر های شهری برلین)

 

by Nafir (موزه هنر های شهری برلین)

 

 

by ICY and SOT
(موزه هنرهای شهری)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *