«دیوار کهنه» بخش جدید مجله گرافیتی ایران، قسمت اول: ادراک

دیوار کهنه بخش جدید «مجله گرافیتی ایران» است به معرفی بیشتر و یا یادآوری آن دسته از هنرمندان گرافیتی ایران میپردازد که زمانی در این عرصه حضور داشته اند و اکنون بنا به هر دلیلی فعالیتی ندارند.در ادامه اولین قسمت این بخش را میتوانید مشاهده کنید:

OLDWALL _ Part I
Edrak
Mashhad 2005 – 2014

دیوارِ کهنه_قسمت اول:
“ادراک” یکی از گرافیتی نویس های باسابقه ی ایران است که ما بین سال های ١٣٨۴ تا ١٣٩٣ در مشهد فعال بوده است. او که از پیشگامان گرافیتی در مشهد به شمار می رود و احتمالاً اولین گرافیتی نویس در مشهد است، در این خصوص می گوید:« به نظر من، هر هنرمند با سبک خاص خودش، جایگاه خودش رو داره که قابل احترامه؛ خواه قدیمی باشه خواه تازه وارد! همه حرفی برای گفتن دارن که اینجان و همین که هستن خودش قابل احترامه و اینکه قطعا برتری رو در آثار هنرمند میشه پیدا کرد نه در قدمتش…»
ادراک این روزها کمتر اسپری به دست می گیرد و دور شدنش از گرافیتی را به خاطر مشکلات شخصی عنوان می کند! او چهار سال است که به شغل طراحی داخلی مشغول است و گاهاً عکاسی می کند!
ادراک با حروف پارسی گرافیتی می کشید و در کارهایش از استایل منحصر به فرد خودش پیروی می کرد. تعدادی از آثار این هنرمند در ادامه مشاهده میکنید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *